EINAR NERMAN, 2 st, blandteknik, signerad samt daterad 1912.
"Sarah Bernhardt", "Noel Coward", 43x32 cm samt 38x28 cm.
Uppfodrad på papper, fuktmärken. Ej examinerad ur ram. Fuktfläckar och mögelprickar.