ULF WAHLBERG, LARS HUCK HULTGREN, J-E FRANZÈN, OSCAR REUTERSWÄRD, färglitografier 4 st. Signerade & numrerade.
Lars Huck Hultgren, stilleben. Numrerad 146/250. 61x50 cm.
Ulf Wahlberg, stilleben. Numrerad 73/250 och daterad -85. 44x60 cm.
J-E Franzén, motorcyklist. Numrerad 163/175, daterad 1984. 70x56 cm.
Oscar Reuterswärd, geometrisk figur. Numrerad 8/250. 56x75 cm.
Smärre slitage. Franzén och Reuterswärd med varsin fläck i ett hörn.