SERVISDELAR, ca 24 st, flintporslin, "Ranka" Stig Lindberg, Gustavsberg. Modellen formgiven mellan år 1942-1965

12 kaffekoppar med fat, samt 12 assietter.

Smärre slitage, vissa delar med krackelyrer.

Lähtöhinta
800 SEK