RESVÄSKA, Louis Vuitton.
Monogram canvas med bruna skinndetaljer. Fodrad med beige canvas samt med inredning i form av ett fack samt två resårremmar i kryss. Adresslapp. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france". Ca 53 x 37 x 17 cm.
Slitage, fläckar, repor.