FÅTÖLJER OCH BORD, 1+2, Ikea, 1970-tal.

Orangefärgade stålrör, beige klädsel. 2 fåtöljer. Bord, längd 76, bredd 76, höjd 41 cm.

Fläckar, missfärgning. Kantnagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK