Bord samt fyra stolar. Stolar med klädd sits. Fyrdelad fot i vit plast, snurrbara. Bord med rund skiva i vit laminat. Diameter 100, höjd 72 cm.
Ställvis hårt slitage. Skador. Hål och fläckar.