Brunfärgat skinn. Fast stoppad djuphäftad rygg. Dekornitar. Lös plymå i sits. Hjulförsedda ben. Märkt Pegasus.
Bruksslitage. Märken och repor. Slitage på skinnet. Löst hängande skydd på undersidan.