SOFFBORD, Alberto Rosselli för Kartell, producerat av Husqvarna, 1960-tal.

Vit samt svart hårdplast. Etkettmärkt "Husqvarna". Längd 58, bredd 58, höjd 30 cm.

Bruksslitage, mindre repor och fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK