WEEKENDBAG, "Keepall 50", Louis Vuitton.
Monogramcanvas med bruna skinndetaljer. Adresslapp i brunt skinn samt dragkedja i guldfärgad metall. Fodrad med brun canvas. Reglerbar axelrem. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Ca 50 x 22 x 27 cm.
Slitage, fläckar, repor, mässingsdetaljer med anlöpningar.