Korut
596854

HÄNGE, 22 k guld, rosa safir samt diamanter. 2000-tal. Vikt ca 3 gram.

Oval form med centrerad safir samt kringliggande diamanter. Höjd ca 1 cm.

Smärre slitage. Mindre obetydliga märken.

Lähtöhinta
5 000 SEK