Orient med ljus urtavla, sekundvisare, dag- och datumfönster. Diameter ca 29 mm. Seiko World Time Automatic med mörk urtavla, sekundvisare och datumfönster. Diameter 35 mm.
Ej funktionstestade. Bruksslitage. Repor.