AXELREMSVÄSKA, "Seth messenger bag", Mulberry.
Brunt läder, sk "Oak". Reglerbar axelrem i brungrön canvas. På framsidan ett fack med "postman" lås. Invändigt borstad. Etikett märkt "MULBERRY" samt med numrerad plakett. 33 x 36 x 2 cm. Dustbag medföljer.
Smärre repor.