OLLE KÅKS, mapp med 15 st seriegrafier,"Guillaume Apollinaire", signerade.
Dikter till Lou, tolkade av Gunnar Harding. Utgiven av Galleri Aix. I denna utgåva ingår följande serigrafier: Vargdammen, Opiumsvamp, I spegeln, Cox orange, Skuggan av min kärlek, Gudinnans tempel, Nestor Gianaklis, Ljusets underbara frukt, Kullarna, Blommande skjortbröst, Vid din nionde port, Artilleristens dröm, Martyrpalmen, Strandgrav, Soldatkors.
Bruksslitage.