EMALJSKEDAR, 12 st, C G Hallberg, Stockholm, 1945 samt 1947.

Emaljskedar i olika färger. Förgyllda samt stämplade C G Hallberg. Tre skedar stämplade 1945, resterande stämplande 1947.

Bruksslitage. Ställvis bortfall av emalj.

Lähtöhinta
1 500 SEK