ROBERTO MATTA, 10 st, mapp. "L'Arc, obscure des heures". Signerade och numrerade 73/125. Utgiven av Multiplicata S.A.
Svit med 10 färgakvatinter samt titelsida, 1975, samtliga signerade med blyerts 73/125. Förvarade lösa i tygklädd skyddsbox. Bladstlk ca 90 x 63 cm.
Smärre hanteringsfläckar.