A SENTIMENTAL JOURNEY..FRANCE AND ITALY, Mr Yorick, Cooke´s edition, London utan år, sannolikt tidigt 1800-tal.

Samtida helband av skinn med präglad och förgylld ryggdekor.

Slitage, ej genomgången.

Lähtöhinta
2 000 SEK