MODELL AV KRÖNINGSVAGN, Britain's Historical Series, 1900-talets mitt.

8 hästar samt vagn. Höjd ca 5,5 - 9,5 cm. Tillhörande etui.

Skador och slitage, pigmentbortfall, märken, repor.

Muut tiedot

Inköpt -54.

Lähtöhinta
1 500 SEK