Fanerat med mahogny. Överdel med glasad skiva. Dörrpar med bakomliggande barinredning och spegelglas, en utdragbar avlastningsskiva samt låda. Bredd 85. Djup 44. Höjd 115 cm. Nyckel finns.
Invändig belysning ej funktionstestad. Repor och märken.