REMBRANDT HARMENSZ VAN RIJN, efter, etsning, sign GF Schmidt o daterad 1770 i plåten.
"La Pere de la fiancée reglant sa dot", bildstorlek 17 x 22 cm.
Smärre fläckar. Ej examinerad ur ram.