PETER DAHL, kartonnage, med bok. Torgny Lindgren & Peter Dahl.
"Kärleksguden Frö. En levnadsteckning". Ex 187/199. Signerad. Med fyra stycken signerade litografier. Kartonnage 41 x 33,5. Bladstrlk 34 x 27.
Bruksslitage, kartonnage med ställvis hårdare slitage.