SKEDAR, 3 st, silver, Johan Petter Grönvall och Carl Petter Lampa, Stockholm 1821 och 1823
2 skedar Johan Petter Grönvall, Stockholm 1821 och 1823. 1 sked Carl Petter Lampa, Stockholm 1821. Längd 21,5 cm.
Slitage, bucklor, repor, anlöpningar.