Oscar Törnå

(Ruotsi, 1842-1894)
Oscar Törnå
(Ruotsi, 1842-1894)

OSCAR TÖRNÅ, blyertsteckning, Sign. o. dat. 1864.

Träd i parkmiljö. Signerad Oscar Teurneau 1864.
Ca 45 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram. Smärre fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK