Korut
576854

GARNITYR, 4 delar. Förgyllt silver med granater. 1900-talets andra hälft.

Örhängen ett par, med skruv höjd ca 1.5 cm. Brosch/hänge, höjd ca 4 cm. Kedja längd ca 72 cm. Armband med säkerhetskedja, längd ca 19 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK