Sex förgyllda teskedar med knoppavslut på handtag
En tårtspade med floral gravyr
En kakkniv med skuret handtag
En smörkniv i modell "Gammal fransk"
Bruksslitage. Fläckar, repor. Sliten förgyllning. Kakniven med monogramgravyr.