Muut
576501

MASK. Papua Nya Guinea, samt ett PARTI, 8 delar, bl.a. kammar. 1900-tal.

Mask bestående av bl.a. snäckskal. Höjd ca 100 cm. Partiet, 8 delar, består av bl.a. kammar och pilar samt ett collier.

Slitage, skador. Collier skadat.

Lähtöhinta
2 000 SEK