MÅRTEN ANDERSSON, 4st färglitografier, signerade, provtryck, daterade 1983 resp 1986
"Odjuret" bladstorlek 61 x 75, "Grillska gården" bladstorlek 61 x 82, "Skogsplantering", bladstorlek 61 x 80, "Njutångers kyrka", bladstorlek 61 x 80.
Oramade. Hanteringsveck i kanter. Repor. Något gulnade.