ARMBAND, 18K vitguld med briljantslipade diamanter totalt 9.50 ct, stämplat Milano, Italien. Vikt 16,3 gram.
Kvalitet ca H-I/SI-Inclusion. Armband med två säkerhetslås. Längd 18 cm.
Bruksslitage.