TAKLAMPA, industri, omkr 1900-talets mitt.

Skärm i ljust bemålad plåt, gallerförsedd kupa i transparent glas. Kedja medföljer. Höjd ca 51 cm

Slitage, ställvis kraftig. Färgbortfall, rost, märken. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK