Online-teemahuutokaupat
The fascination of China F570
Huutokauppa:
The Iconic artist Vesa-Matti Loiri – memorabilia E1125
Huutokauppa:
Dine in Style F513
Huutokauppa:
Classic Art Online F575
Huutokauppa:
Contemporary Art Online F560
Huutokauppa:
Harald Wiberg – Hunting Dogs F576
Huutokauppa:
Helsinki Winter Sale F504
Huutokauppa:
Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024

BOKHYLLESYSTEM, "Royal System, Poul Cadovius, Cado, Danmark.

Valnöt. 4 väggskenor höjd 157 cm. 2 skåp med skjutdörrar. Bredd 80, djup 38, höjd 42. Skåp med glasdörrar. Bredd 80, 5+2 hyllplan. Bredd 80. Konsoler, glashyllor mm.

Bruksslitage. Smärre repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK