Muut
572625

SKYLTBOKSTÄVER MED NEONRÖR, 4 delar, 1900/2000-tal.

Lackerad metall. Bokstäverna C, A samt två prickar.Höjd 10 - 46 cm. Anpassade för väggupphängning.

Bruksslitage, mindre fläckar. Ej funktionstestade.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt uppgift rekvisita till filmen "The girl with the dragon tattoo".

Lähtöhinta
4 000 SEK