SOFFA, gustaviansk stil, 1800/1900-tal.

Bemålad bok. Skuren dekor. Kanellerade ben. Stoppad resårsits. Stoppade rygg- och armstöd. H 97.

Slitage. Färgen skavd. Brott på tvärslå under sitsen.

Lähtöhinta
800 SEK