Au Sans Pareil 1926. Nummer 51 av 60 i upplagan tryckt på japanpapper och med dubbel svit av torrnålsetsningar. Illustrerad med sex+tolv torrnålsetsningar. Senare halvband med ursprungligt pappband medbundet,
Slitage, någon smärre fläck.
Boksamlaren Dani Libenfeldt.