ALTARSKÅP, Gotisk stil, 18/1900-TAL.

Scener ur Jesu liv. Bemålat och snidat trä. Höjd 83 cm. Bredd 47, utfällt 65 cm.

Smärre skador.

Lähtöhinta
10 000 SEK