Korut
566484

KLACKRING OCH SKJORTKNAPPAR, 2 st, 18K guld samt silver, 1950-tal.

Klackring, 18k, med svart sten. Storlek 21/65. Skortknappar av silver och guld med liten pärla. Längd 20 mm.

Obetydligt bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK