KAMERA med TILLBEHÖR, Hasselblad 500C/M, nr RC 1301211, Sverige, 1985.
Kamerahus samt tre objektiv. Objektiv: Planar 1:2,8 f=80 mm, Sonnar 1:4 f=150 mm samt Sonnar 1:5,6 f= 250 mm. Bland övriga tillbehör finns tre st filmmagasin, ljusmätare, samt instruktionsbok.
Slitage, repor och märken. Smuts. Ej funktionstestad. Optik med obetydligt slitage, smuts.