Online-teemahuutokaupat
Ceramic design by Kyllikki Salmenhaara E1118
Huutokauppa:
Carl Oscar Borg – Depicter of the American West F582
Huutokauppa:
Franco Costa F574
Huutokauppa:
A Worldwide Private Collection F579
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art F511
Huutokauppa:
Classical Antiques F577
Huutokauppa:
Helsinki Winter Sale F504
Huutokauppa:
Selected Gifts E1128
Huutokauppa:

JACKA SAMT BYXOR, Saint Laurent, Rive Gauche.

Jacka i cremevit bomull. Framtill två fickor. Tillhörande skärp. Etikettmärkt "SAINT LAURENT made in France". Enligt etikett fransk storlek 38. Bystvidd ca 104 cm. Ärmlängd ca 55 cm. Rygglängd ca 74 cm. Högmidjade byxor med vida ben i cremevit bomull. Etikettmärkt "SAINT LAURENT made in France". Enligt etikett fransk storlek 40. Midjevidd ca 66 cm. Benlängd ca 111 cm. Ca 1980-tal. Ca 1980-tal.

Bruksslitage. Mindre fläck.

Lähtöhinta
2 000 SEK