SKÅL, silver, importstämplar samt stämplar Anna Östergren, Malmö 1920. Vikt c:a 740 g.

Blomformad utvikt kant med reliefdekor av frukter. På fyra volutfötter. Diam 28 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK