VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt.

Fanerad i mahogny. Beslag i mässing. Välvd front, dörr, bakomliggande hyllplan. Bredd ca 72, djup 35, höjd 142 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, enstaka repor och märken.

Lähtöhinta
2 500 SEK