Alla invändigt förgyllda. 8 st punschmuggar, varav 6 Cesons, 2 K&EC, höjd med öra 5,5 cm. 10 snapsglas på hög fot, GAB, höjd ca 10 cm. 4 snapsglas på låg fot, K&EC, höjd 5,5 cm.
Slitage. Bucklor på två snapsglas fötter.