HONORÉ DAUMIER, grafiska blad, 3 st, delvis signerade och numrerade.
Två etsningar, "Les gents de justice" och "Les beaux jours de la vie, un triomphe d'avocat", signerade och numrerade 107/500 samt 195?/500. En litografi, "Tout ce qu'on voudra", monogramsignerad i tryck. Bildernas mått ca 29 x 21-22 cm.
Ytslitage. Gulnade. Veck. Ej examinerade ur ram.