ANDERS ZORN, etsning, utförd 1891, signerad i blyerts.
"Cigarettrökerska II", 15,8 x 11,8 cm
Fläckar, gulnad, lagning, papperstejp a tergo. Oramad.
Asplund 62. Delteil 62. Hjert & Hjert 44.