HALLMÖBEL, "Casino", Engström och Myrstrand, Tingströms, 1900-talets andra hälft.

Fanerad med teak. Rak form med utdragslåda samt lös stoppas sits. Längd 100, bredd 45, höjd

Bruksslitage, repor och märken. Sits med mindre mindre missfärgning.

Lähtöhinta
1 800 SEK