STEKFAT/VAPENFAT porslin, Europeisk tillverkning. 1800/1900-tal.

Oval form med dekor i emaljfärg med af Wirséns vapen. Längd 41 cm. Bredd 30 cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK