FLYGPLANSMODELL, "Trans World Airlines", Peter V Nelson, numrerad 750. England, sent 1950-tal.

Bemålad metall. Märkt samt numrerad. Längd ca 49 cm.

Slitage, mindre repor och märken/pigmentbortfall. Retusch samt sekundär sockel.

Lähtöhinta
3 000 SEK