BORD, 1800-talets början.

BORD, 1800-talets början.

Rektangulär skiva, med utdragslåda. Längd ca 117, djup ca 76, höjd ca 72 cm.

Bruksslitage, repor och stötskador. Mindre renovering, bland annat senare bemålning. Förstärkningar.

Lähtöhinta
2 500 SEK