DAGBÄDDAR 2 st och BORD, Peter Hvidt & Orla Mølgaard Nielsen för France & Søn.
Stomme av teak. Dagbäddar med lösa plymåer. Rottingklädda vikbara gavlar. Märkta. Dagbäddens längd 155 cm.
Slitage, repor och märken. Något solblekta plymåer. Bord med någon fläck. En plymå med reva.