DEKORELEMENT, keramik, Spanien, 1900-talets mitt.

Vitglaserad keramik. Flicka med hund i famnen. För att muras in. Höjd 56 cm.

Ställvis smärre krackelering och nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK