TOBIASSE, THEO. Mapp med 4 färglitografier, signerade och numrerade 49/75.
"Les Amants de Venise". Bladstorlek 45 x 56. Edition: Vision Nouvelle, 1975. Passepartout medföljer.
Fuktskadad mapp samt litografier, bladen missfärgade längs kanten. Smärre hanteringsveck.