Harriet Löwenhjelm

(Ruotsi, 1887-1918)
Harriet Löwenhjelm
(Ruotsi, 1887-1918)

HARRIET LÖWENHJELM, etsningar 2 st och akvarell.

Oramade. En osignerad och en betecknad. Bildstorlek 47x35, 53x38 och 40x24 cm.

Smärre slitage. Mindre veck.

Lähtöhinta
2 000 SEK