KLÄDSKÅP, 1900-talets början

KLÄDSKÅP, 1900-talets början

Vitlackerat. Spegeldörr, nedtill låda. Tvådelat. Längd 101, bredd 54 och höjd 200 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Senare bemålning.

Lähtöhinta
2 500 SEK